Liga Europy

Liga Europy kibicNagi kibic przerwał mecz Granady z Manchesterem UnitedLiga Europy w czwartek była świadkiem niecodziennej sytuacji. Spotkanie Granady z Manchesterem United zostało przerwane przez nagiego mężczyznę, który wbiegł na murawę. Po chwili nieproszony gość został złapany przez policjantów i wyprowadzony. Okazało się, że Hiszpan...Piłka nożna9 Kwiecień 2021Tottenham HotspurSkandaliczna wpadka Anglików po odpadnięciu Tottenhamu z LE. Poszło o nazwisko Diego MaradonyTottenham Hotspur w czwartkowy wieczór niespodziewanie pożegnał się z Ligą Europy. Popularne “Koguty” przegrały sensacyjnie z Dinamem Zagrzeb aż 0:3 i tym samym to chorwacka drużyna zagra w dalszej fazie prestiżowych rozgrywek. Po tej klęsce nie brakuje głosów,...Piłka nożna19 Marzec 2021UEFARozlosowano pary ćwierćfinałowe Ligi Europy. Faworyci zadowoleniUEFA rozlosowała w piątek nie tylko pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów, ale także Ligi Europy. W “drugiej lidze” europejskich rozgrywek również nie brakuje drużyn, które gwarantują niesamowite emocje. W gronie najlepszych ośmiu zespołów obecnego...Piłka nożna19 Marzec 2021Liga EuropyMakabryczny faul w Lidze Europy. Bramkarz Slavii Praga padł po potężnym ciosie (WIDEO)Liga Europy w czwartkowy wieczór zakończyła zmagania w ⅛ finału. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań zmierzyły się ze sobą drużyny Rangers FC i Slavii Praga. Lepsi okazali się piłkarze z Czech, jednak po meczu więcej mówi się o sytuacji z 65. minuty....Piłka nożna19 Marzec 2021Manchester United - AC MilanManchester United remisuje z Milanem w hicie Ligi EuropyManchester United podejmował dziś na Old Trafford AC Milan. Spotkanie bez wątpienia uchodziło za hit dzisiejszej serii spotkań Ligi Europy na poziomie 1/8 finału. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a goście w ostatnich minutach, a właściwie w doliczonym czasie gry, "wyszarpali"...Piłka nożna11 Marzec 2021Kibice telewizjaZnamy cennik usługi "Viaplay". Ceny za oglądanie Bundesligi i europejskich pucharów wzrosnąKibice od przyszłego sezonu będą musieli się przyzwyczaić do wielkich zmian w transmitowaniu europejskich Pucharów. Prawa do transmitowania tych rozgrywek trafił w ręce szwedzkiej firmy NENT, która będzie je transmitować na platformie streamingowej "Viaplay"....Piłka nożna5 Marzec 2021Liga Mistrzów telewizjaPolsat będzie transmitował rozgrywki o Ligę Mistrzów przez następne 3 lataLiga Mistrzów nie zmieni swojego nadawcy w Polsce. Prawa do transmitowania najważniejszych rozgrywek klubowych w Europie pozostają w rękach telewizji Polsat. Zmiany zajdą natomiast w przypadku Ligi Europy i nowego tworu UEFA - Ligi Konferencji Europy. Prawa do transmitowania tych...Piłka nożna4 Marzec 2021Liga EuropyUEFA rozlosowała pary 1/8 finału Ligi Europy. Będzie wielki hitLiga Europy w czwartek rozegrała rewanżowe spotkania 1/16 finału. Poznaliśmy wszystkie rozstrzygnięcia, wśród których nie brakowało niespodzianek. Z dalszej rywalizacji odpadły Leicester City i Napoli. W piątek rozlosowano pary kolejnej rundy. Kibice będą mieli okazję...Piłka nożna26 Luty 2021Piotr Zieliński z golem dla NapoliPiękny gol Piotra Zielińskiego w Lidze Europy. Nie dał rady uratować NapoliPiotr Zieliński wystąpił w meczu 1/16 finału Ligi Europy w starciu Napoli z Granadą. Polak strzelił jednego z goli, które ostatecznie dały Włochom zwycięstwo nad rywalami, jednak nie może być w pełni szczęśliwy. Wszystko przez to, że jego drużyna pożegnała się z...Piłka nożna25 Luty 2021Napoli trenerUltimatum dla Gennaro Gattuso. Posada Włocha wisi na włoskuNapoli w ostatnich tygodniach spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Słabsze wyniki spowodowały, że na włosku zawisła posada trenera Gennaro Gattuso. Włoch, jeżeli chce zachować posadę, musi w czwartek wyeliminować w Lidze Europy Granadę, z którą Napoli przegrało przed...Piłka nożna25 Luty 2021Zlatan Ibrahimović filmZlatan Ibrahimović obrażany przez kibiców w BelgradzieZlatan Ibrahimović przesiedział czwartkowy mecz AC Milanu w 1/16 ligi Europy z Crveną Zvezdą Belgrad (2:2) na ławce rezerwowych. To spotkanie nie należało do najprzyjemniejszych dla Szweda. Nie dość, że jego drużyna w ostatnich minutach dała sobie wyrwać zwycięstwo, to jeszcze musiał...Piłka nożna19 Luty 2021Napoli ZielińskiPorażka Napoli w Lidze Europy. Dobra gra Piotra Zielińskiego nie pomogłaNapoli w czwartkowy wieczór przegrało 0:2 (0:2) w 1/16 finału Ligi Europy z hiszpańską Granadą. Podopieczni Gennaro Gattuso zawiedli szczególnie w pierwszej połowie spotkania. W drugiej części spotkania na boisku pojawił się Piotr Zieliński, ale Polak, choć wniósł...Piłka nożna19 Luty 2021Piłkarz AC MilanAC Milan sensacyjnie remisuje w LE. Crvena Zvezda wyrównała w samej końcówceAC Milan był już niemal pewny zwycięstwa w meczu 1/16 finału Ligi Europy z Crveną Zvezdą Belgrad, jednak w przedostatniej minucie doliczonego czas gry rywale doprowadzili do wyrównania. To spotkanie dla Rossonerich okazało się niezwykle trudne, ale Serbowie dzięki swojej...Piłka nożna18 Luty 2021Bruno Fernandes Manchester UnitedManchester United wygrywa w hicie LE. Real Sociedad bez szansManchester United bardzo pewnie pokonał Real Sociedad San Sebastian w meczu 1/16 finału Ligi Europy. Czerwony Diabły wygrały w Kraju Basków aż 4:0 i zapewniły sobie solidną zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym. Ponownie najjaśniejszą postacią brytyjskiego zespołu był Bruno...Piłka nożna18 Luty 2021