WTA

Iga ŚwiątekZła wiadomość dla Igi Świątek. Jest nowy ranking WTA, Polka zanotowała spadekIga Świątek zanotowała niewielki spadek w najnowszym rankingu WTA. Nasza najlepsza tenisistka wypadła z czołowej piętnastki notowania i została sklasyfikowana na 16. pozycji. Jest to pokłosiem niezbyt udanego występu Polki w turnieju Dubaju. Liderką pozostaje Australijka Ashleigh Barty.Tenis15 Marzec 2021Urszula Radwańska meczPorażka Urszuli Radwańskiej w finale turnieju ITF w KazaniuUrszula Radwańska nie wygrała swojego drugiego w tym roku turnieju ITF. W finale zmagań w Kazaniu przegrała z Białorusinką Julią Haciuką 6:7 (6:8), 6:4, 4:6. Polka w trzecim secie jeszcze prowadziła 3:0, ale nagle przegrała pięć kolejnych gemów. Rywalce udał się rewanż na...Tenis14 Marzec 2021Tenis Urzula RadwańskaUrszula Radwańska awansowała do finału turnieju ITF w RosjiTenis w Polsce przeżywa fantastyczny okres. Fantastycznie w turniejach ITF prezentuje się Urszula Radwańska. Polka pod koniec lutego była najlepsza w Moskwie, a teraz awansowała do finału turnieju w Kazaniu. Radwańska nie bez problemów pokonała w półfinale Anastasię...Tenis13 Marzec 2021Iga Świątek meczIga Świątek zmierzy się z Gabrine Muguruzą w kolejnej rundzie turnieju w DubajuIga Świątek poznała swoją kolejną rywalkę w turnieju WTA 1000 w Dubaju. Po wtorkowym zwycięstwie nad Misaki Doi 6:1,6:4 19-letnia tenisistka zmierzy się z Gabrine Muguruzą. Hiszpanka w drugiej rundzie nie bez problemów ograła Amerykankę Amandę Anisimową 6:4, 6:2. To będzie...Tenis9 Marzec 2021Iga Świątek meczŚwietny start Igi Świątek w Dubaju. Polka łatwo rozbiła rywalkęIga Świątek rozpoczyna walkę w kolejnym turnieju WTA. We wtorek na kortach w Dubaju Polka mierzyła się z Japonką Misaki Doi. W pierwszym secie kibice byli świadkami popisowej gry Świątek, ale w drugiej do głosu zaczęła dochodzić rywalka. Ostatecznie Polka wygrała 6:1, 6:4.Tenis9 Marzec 2021Iga Świątek WTAIga Świątek zdradziła swoje plany na ten sezonIga Świątek w sobotę wygrała turniej rangi WTA 500 w Adelajdzie. Polka po swoim sukcesie nie kryje ekscytacji. Przy okazji zdradziła, jakie ma plany na obecny sezon. 19-latka otwarcie mówi, że jej najważniejszym celem nie jest wcale ponowna wygrana w turnieju wielkoszlemowym, a bardzo...Tenis28 Luty 2021Iga Świątek pieniądzeNa jaw wyszła kwota nagrody dla Igi Świątek. Zasłużona fortuna PolkiIga Świątek w rewelacyjnym stylu wygrała turniej rangi WTA 500 w Adelajdzie. Polka szła w Australii jak burza i nie zwolniła tempa nawet w finale. 19-latka w sobotę pewnie pokonała w finale Belindę Bencić 6:2, 6:2. Dzięki zwycięstwu Świątek awansowała w rankingu WTA, a także...Tenis27 Luty 2021Iga Świątek finałOficjalnie. Iga Świątek wygrywa turniej WTA w Adelajdzie. Wielki finał PolkiIga Świątek dopisała kolejny sukces w swojej karierze. 19-letnia tenisistka wygrała turniej WTA 500 w Adelajdzie. Polka w finale nie dała szans Belindzie Bencic, którą łatwo ograła 6:2, 6:2. Świątek przez australijski turniej przeszła bez straty seta. Szwajcarka była tylko tłem...Tenis27 Luty 2021Iga Świątek meczIga Świątek awansowała do półfinału turnieju w AdelajdzieIga Świątek idzie jak burza przez turniej WTA 500 w Adelajdzie. Polka w dwóch poprzednich meczach nie straciła seta i ten stan rzeczy nie zmienił się także w środę. 19-letnia tenisistka zaprezentowała rewelacyjny tenis i całkowicie pozbawiała gry Danielle Collins. Amerykanka nie...Tenis25 Luty 2021Iga Świątek meczIga Świątek świetnie rozpoczęła turniej WTA w AdelajdzieIga Świątek nie odpoczywała długo po wielkoszlemowym Australian Open. 19-letnia tenisistka od wygranej rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA 500 na kortach w Adelajdzie. Polka w dwóch setach, choć nie bez problemów pokonała Madison Brengle 6:3, 6:4. Świątek zrewanżowała...Tenis23 Luty 2021