Swiatsportu.pl > Vital Heynen

Vital Heynen

Vital Heynen trener reprezentacji Polski w siatkówce
19.03.2022 07:45 Vital Heynen: Spaliliśmy swoje myśli o igrzyskach w koszu

Reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczęła już przygotowania do wrześniowych mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni powrócili do treningów po nieudanych igrzyskach olimpijskich w Tokio i jak zdradził Vital Heynen, to nie było łatwe dla jego podopiecznych. Belg powiedział, że siatkarze spisali swoje myśli o olimpiadzie na dużych kartkach, które Michał Kubiak spalił w koszu. Nasi siatkarze rozpoczęli przygotowania do mistrzostw EuropyVital Heynen zdradził, że pierwszy dzień po powrocie nie był łatwy Zawodnicy nie dyskutowali długo o tym, co się wydarzyło w Tokio i spisali swoje myśli na kartkachMichał Kubiak następnie spalił je w koszu, co było symbolicznym zamknięciem tego rozdziałuTrwają mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet, gdzie podopieczne Jacka Nawrockiego po trzech meczach mają komplet zwycięstw i prowadzą w tabeli grupy B (więcej tutaj). Od pierwszego września do boju ruszą polscy siatkarze, którzy właśnie rozpoczęli przygotowania w Spale. Obrazki po przegranym ćwierćfinale na igrzyskach olimpijskich w Tokio z Francją dobitnie pokazały, jak bolesny dla podopiecznych Vitala Heynena był ten wynik. Nic zatem dziwnego, iż powrót do treningów był dla nich trudny. Polacy starali się jak najszybciej zamknąć ten rozdział w swojej pamięci, dlatego spisali swoje myśli na kartkach i spalili je w koszu.

EN 01136254 0002
19.03.2022 07:44 Kibice wytypowali zaskakującego następcę Vitala Heynena

Polscy siatkarze nie zdołali wywalczyć medalu na igrzyskach olimpijskich w Tokio, co było wielkim rozczarowaniem dla kibiców. W Polsce rozgorzała dyskusja, czy Vital Heynen powinien nadal prowadzić naszą reprezentację. Portal WP SportoweFakty przeprowadził specjalną ankietę na ten temat. Wyniki są zaskakujące i ukazują nowego faworyta kibiców.Portal WP SportoweFakty przeprowadził głosowanie na ewentualnego następcę Vitala HeynenaKibice wskazali swoich faworytów do zastąpienia Belga na stanowisku selekcjonera kadry, jeśli ten faktycznie odejdzieNiespodziewanym faworytem fanów stał się Michał Winiarski, który jeszcze sam niedawno występował w reprezentacjiPolscy kibice siatkówki zagłosowali w specjalnej ankiecie przygotowanej przez WP SportoweFakty. Fanów zapytano, kto powinien zastąpić Vitala Heynena, jeśli ten zakończy pracę z kadrą. Kibice mają zdecydowanego faworyta wśród polskich szkoleniowców.

EN 01487640 5517
19.03.2022 07:44 Vital Heynen odsłonił karty przed mistrzostwami Europy. Znamy powołania na zgrupowanie w Spale

Vital Heynen odkrył karty przed wrześniowymi mistrzostwami Europy. W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie naszej reprezentacji w Spale. Zjawiło się na nim piętnastu zawodników, spośród których nasz selekcjoner wyłoni ostateczną czternastkę na ME.W Spale rozpoczęło się zgrupowanie polskich siatkarzy przed mistrzostwami Europy 2021Na zgrupowaniu stawiło się piętnastu zawodników, którzy powalczą o miejsce w kadrze na turniejWiększość drużyny stanowią zawodnicy, którzy brali udział w igrzyskach w Tokio. Mamy jednak także kilka powrotówPolscy siatkarze rozpoczęli zgrupowanie w Spale przed wrześniowymi mistrzostwami Europy. Treningi rozpoczęło piętnastu zawodników. Przed turniejem trener Vital Heynen wybierze czternastu zawodników, a jednego odeśle do domu.

EN 01395642 0030
19.03.2022 07:44 Vital Heynen powinien zostać zwolniony? Zaskakujące słowa legendarnego polskiego trenera

Polscy siatkarze zawiedli oczekiwania kibiców, odpadając już w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio. W kraju wybuchła dyskusja na temat przyszłości kadry i selekcjonera Vitala Heynena. Zdaniem wielu powinien on kontynuować pracę z naszymi zawodnikami. Są jednak też i tacy, którzy uważają, że nadszedł czas na zmianę na stanowisku selekcjonera. Przyszłość Vitala Heynena na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski stanęła pod znakiem zapytania po klęsce na IO w TokioW Polsce trwa dyskusja, czy Belg w dalszym ciągu powinien prowadzić naszych siatkarzyZdaniem Waldemara Wspaniałego, który prowadził kadrę w latach 2001-2003, już czas by selekcjonerem ponownie został trener z PolskiTrwa ogólnopolska dyskusja na temat Vitala Heynena i tego, czy powinien w dalszym ciągu prowadzić polskich siatkarzy. Zdaniem legendarnego trenera Waldemara Wspaniałego, przyszedł czas by losy kadry powierzyć w ręce fachowca z Polski.

EN 01413126 0034
19.03.2022 07:44 Kandydat do zastąpienia Vitala Heynena przerywa milczenie. Stanowcza deklaracja

Polscy siatkarze odpadli z igrzysk olimpijskich już w ćwierćfinale, co uznano za wielkie rozczarowanie. Po turnieju pod znakiem zapytania stanęła przyszłość Vitala Heynena. Włoskie media zdążyły już nawet poinformować, kto zostanie jego następcą na stanowisku selekcjonera polskiej kadry. Teraz faworyt mediów zabrał głos w sprawie. Po porażce Polaków w turnieju siatkarzy w Tokio pojawiły się głosy, że Vital Heynen przestanie być trenerem kadryWłoskie media jako następcę Belga wskazują Andreę Anastasiego, który prowadził "Biało-Czerwonych" w latach 2011-2013Włoch w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" stanowczo skomentował te doniesieniaVital Heynen zdaniem mediów może pożegnać się wkrótce z prowadzeniem reprezentacji polskich siatkarzy. Jako jego potencjalny następca wymieniany jest Andrea Anastasi. Włoch wreszcie przerwał milczenie na ten temat.

Vital Heynen
19.03.2022 07:43 Vital Heynen zabrał głos na temat swojej przyszłości. Jasna deklaracja

Polscy siatkarze spisali się poniżej oczekiwań podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Przez wielu kibiców i ekspertów byli uważani za kandydatów nawet do złota, a tymczasem odpadli już w ćwierćfinale. To sprawiło, że rozgorzała dyskusja na temat dalszej przyszłości Vitala Heynena na stanowisku selekcjonera naszej kadry. Teraz wreszcie sam zainteresowany zabrał głos na ten temat.Po porażce polskich siatkarzy na igrzyskach olimpijskich w Tokio rozgorzała dyskusja na temat przyszłości selekcjonera Vitala HeynenaTeraz sam zainteresowany zabrał głos na temat swojej dalszej pracy z "Biało-Czerwonymi" Belg udzielił wywiadu dla "Przeglądu Sportowego", w którym zajął zdecydowane stanowisko Vital Heynen wreszcie zabrał głos na temat swojej dalszej pracy na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Belg udzielił obszernego wywiadu “Przeglądowi Sportowemu”. Zdradził w nim, czy rozmawiał już o dalszej współpracy z PZPS i czy zamierza odejść z polskiej kadry.

Vital Heynen
19.03.2022 07:43 Vital Heynen o przyczynach porażki Polaków na IO w Tokio: Nie byliśmy gotowi na wojnę

Vital Heynen podobnie jak kibice, oczekiwał dużo lepszego wyniku reprezentacji Polski w siatkówce na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Nasz selekcjoner zabrał głos na temat porażki swoich podopiecznych oraz swojej przyszłości. Belg podkreślił, że jego zespół "nie był gotowy na wojnę", a kluczowa okazała się także kontuzja Michała Kubiaka. Polscy siatkarze zakończyli swój start na igrzyskach olimpijskich w Tokio na ćwierćfinale Vital Heynen wyjaśnił przyczyny niepowodzenia swojego zespołu Belg zaprzeczył, że jego wybory personalne nie były dobreKluczową rolę odegrały kontuzja Kubiaka i brak dostatecznie silnego rywala w grupieReprezentacja Polski w siatkówce do Tokio jechała po medal. Znakomita forma prezentowana przez naszych zawodników w Lidze Narodów dawała nam powody do myślenia, że taki scenariusz jest możliwy. Sami siatkarze z resztą mówili o tym otwarcie. Znów niestety skończyło się na ćwierćfinale, w którym "Biało-Czerwoni" ulegli 2:3 Francji, która dziś powalczy o złoto. Vital Heynen powiedział teraz już nieco więcej o przyczynach niepowodzenia swojej drużyny, a także poruszył kwestię swojej przyszłości za sterami naszej kadry.

Ding TingXinhua NewsEast News (2)
19.03.2022 07:43 Oto kandydat na następcę Vitala Heynena. Wielki powrót do polskiej kadry po latach?

Vital Heynen może wkrótce pożegnać się z posadą selekcjonera reprezentacji Polski. Głosy o odejściu Belga nasiliły się po niepowodzeniu naszych siatkarzy na turnieju olimpijskim w Tokio. Włoskie media podały dzisiaj sensacyjną wiadomość, że kibice w Polsce mogą być świadkami wielkiego powrotu znanego trenera, który już raz prowadził “Biało-Czerwonych”.Polscy siatkarze odpadli z walki o medali igrzysk olimpijskich już w ćwierćfinale, co uznawane w kraju jest za wielkie rozczarowaniePo odpadnięciu Polaków rozgorzała dyskusja na temat dalszej przyszłości Vitala HeynenaSelekcjoner "Biało-Czerwonych" może zakończyć pracę z naszymi siatkarzami, a media już typują jego następcęZdaniem włoskiego dziennikarza Gian Luki Pasiniego, możemy być świadkami wielkiego powrotu do pracy z kadrą Andrei AnastasiegoVital Heynen już niedługo może rozstać się z reprezentacją Polskich siatkarzy. Ruszyła lawina spekulacji, kto mógłby zastąpić Belga w pracy z naszymi zawodnikami. Zdaniem włoskich mediów do pracy z polską kadrą mógłby wrócić Andrea Anastasi.

Projekt bez tytułu - 2021-08-05T105513.481
19.03.2022 07:43 Kadziewicz ostro o Heynenie. Polak chce zwolnienia trenera siatkarzy

Reprezentacja Polski siatkarzy jechała na igrzyska olimpijskie w Tokio po medal. Ostatecznie skończyło się na ćwierćfinale i porażce z Francją 2:3. Po spotkaniu suchej nitki na trenerze Polaków Vitalu Heynenie nie zostawił były siatkarz Łukasz Kadziewicz, który uważa, że drużyna nie jest już tak silna i Belg powinien pożegnać się z posadą.Reprezentacja Polski siatkarzy na ćwierćfinale zakończyła swój udział na igrzyskach olimpijskich w TokioPo meczu pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości trenera Polaków Vitala HeynenaDo rozstania z belgijskim szkoleniowcem apeluje były polski siatkarz Łukasz Kadziewicz, który nie zostawił na trenerze suchej nitkiReprezentacja Polski siatkarzy jechała na igrzyska olimpijskie w Tokio jako jeden z głównych faworytów nie tylko do medalu, ale także do złota. Prowadzona przez Vitala Heynena drużyna do Japonii jechała jako urzędujący mistrz świata, a do tego medalista każdej imprezy z ostatnich trzech lat.Marzenia o mistrzostwie olimpijskim Polaków brutalnie przerwali Francuzi, którzy po bardzo dobrej końcówce spotkania pokonali Biało-Czerwonych 2:3. To już piąte igrzyska z rzędu, na których polscy siatkarze odpadają już po ćwierćfinale.

Vital Heynen
19.03.2022 07:43 Vital Heynen zdradził, kiedy podejmie decyzję o przyszłości w reprezentacji Polski

Vital Heynen po dzisiejszej porażce reprezentacji Polski w ćwierćfinale wie, jak dużym rozczarowaniem był występ naszych siatkarzy. Szkoleniowiec przeanalizował spotkanie z Francją i wskazał kilka przyczyn, które pozwoliły wygrać Francuzom. Belgijski selekcjoner zdradził również, co z jego dalszą pracą w kadrze. Reprezentacja Polski w siatkówce pożegnała się z igrzyskami olimpijskimi w TokioVital Heynen przyznał, że jego zawodnicy wpadli dziś w „pułapkę błędów”Szkoleniowiec żałuj, iż nasz zespół nie znalazł się na tym turnieju w grupie BBelg zdradził, że decyzja na temat jego przyszłości w polskiej kadrze zostanie podjęta po MEMecz Polaków z Francją miał dramatyczny przebieg. Były momenty, w których nasi siatkarze mieli wyraźną przewagę nad rywalami, ale były też chwile, kiedy „Biało-Czerwoni” pozostawali bezradni. Dziś mistrzom świata w najważniejszych akcjach brakowało przede wszystkim skuteczności w ataku, dobrego przyjęcia i gry blokiem, czyli praktycznie wszystkiego...Po meczu gracze Vitala Heynena byli bardzo rozczarowani. Belgijski szkoleniowiec wie, że wraz ze swoimi podopiecznymi zawiódł oczekiwania wszystkich. Nie tylko kibiców, ale siebie swoje i swoich zawodników. Nasz selekcjoner wymienił kilka przyczyn porażki oraz w niezbyt optymistycznych słowach wypowiedział się na temat dalszej pracy w reprezentacji Polski.

Projekt bez tytułu - 2021-08-01T110753.532
19.03.2022 07:43 Francuzi rywalami Polaków w ćwierćfinale igrzysk

Reprezentacja Polski siatkarzy w niedzielę w nocy rozbiła Kanadę 3:0 i czekała na swojego ćwierćfinałowego rywala. Tego wskazało rozstrzygnięcie kolejnego meczu dnia. Polacy o miejsce w półfinale powalczą we wtorek z reprezentacją Francji, która w ostatnim meczu grupowym przegrała z Brazylią 2:3.Reprezentacja Polski siatkarzy w niedzielę wygrała z Kanadą 3:0 i zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie ABiało-Czerwoni już wcześniej byli pewni awansu do ćwierćfinału, ale dzięki pierwszemu miejscu mogła liczyć na teoretycznie "łatwiejszego" rywalaNiedzielne zwycięstwo Brazylii nad Francją spowodowało, że to z "Trójkolorowymi" Polacy zagrają we wtorkowym ćwierćfinaleReprezentacja Polski siatkarzy na długo przed turniejem olimpijskim zapowiadała, że do Tokio jedzie po medal i to złoty. Biało-Czerwoni zaczęli od falstartu i porażki 2:3 z Iranem, ale w kolejnych meczach udowadniają, że to był jedynie wypadek przy pracy.

Vital Heynen i Kamil Semeniuk w Tokio
19.03.2022 07:42 Vital Heynen: Zaczynam widzieć olimpijski ogień w oczach chłopaków

Vital Heynen w wywiadzie dla portalu WP SportoweFakty podkreślił, że widzi duży progres w grze swoich zawodników. Belgijski selekcjoner reprezentacji Polski opowiedział także o ważnych zmianach w swoim zespole, a także o rozmowach z jednym z naszych siatkarzy, które przynosiły pozytywny efekt. Reprezentacja Polski rozkręca się na igrzyskach olimpijskich w TokioVital Heynen przyznał, że "zaczyna widzieć olimpijski ogień w oczach zawodników"Selekcjoner opowiedział również o rozmowach z Mateuszem BieńkiemPolscy siatkarze pewnie pokonali dziś reprezentację Japonii (więcej tutaj) i na razie zajmują pierwsze miejsce w tabeli grupy A na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Aby wygrać zmagania w tej fazie, "Biało-Czerwoni" muszą w niedzielę pokonać Kanadę. Podczas ostatnich spotkań naszych mistrzów świata, widać, że ich forma postępuję z meczu na mecz. To dostrzegł także Vital Heynen, który w wywiadzie dla WP SportowychFaktów przyznał, że odbył kilka rozmów za Mateuszem Bieńkiem na temat jego gry i wyraził zadowolenie z faktu, iż w jego zespole każdy potrafi pociągnąć kolegów do góry.

YURI CORTEZAFPEast News (2)
19.03.2022 07:42 Gdzie oglądać mecz polskich siatkarzy z Wenezuelą? (Transmisja TV)

Polscy siatkarze już w środę z samego rana staną do walki w kolejnym meczu grupowym turnieju olimpijskiego w Tokio. Po porażce z Iranem i zwycięstwie z Włochami przyszedł czas na potyczkę z Wenezuelą. Informujemy, gdzie będzie można obejrzeć mecz “Biało-Czerwonych”.Polscy siatkarze w środowy poranek czasu polskiego rozegrają kolejny mecz na igrzyskach olimpijskich w TokioRywalami "Biało-Czerwonych" będą zawodnicy z WenezueliPodajemy, gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski w telewizji, a także interneciePolscy siatkarze jutro rozegrają trzeci mecz na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tym razem rywalami Polaków będą Wenezuelczycy. Wiemy, kto przeprowadzi transmisję z tego spotkania.

Michał Kubiak i Vital Heynen
19.03.2022 07:42 Co się dzieje z Michałem Kubiakiem? Vital Heynen unika konkretnych odpowiedzi

Reprezentacja Polski przegrała dziś z Iranem w swoim pierwszy meczu na igrzyskach olimpijskich w Tokio, a na parkiecie niespodziewanie zabrakło Michała Kubiaka. Niestety nasz kapitan nawet na chwilę nie był włączony do gry. Vital Heynen zdradził, że przyjmujący ma problemy zdrowotne, ale nie podał konkretów. Wszystko wygląda dosyć tajemniczo. Michał Kubiak nie zagrał w dzisiejszym meczu z Iranem Okazało się, że nasz kapitan boryka się z problemami zdrowotnymi Niestety Vital Heynen nie zapewnił kibiców, że przyjmujący wystąpi w spotkaniu z WłochamiW wyjściowym składzie na dzisiejsze starcie z Iranem, które Polacy przegrali 2:3, pojawił się Aleksander Śliwka. Kibice mogli być zdziwieni, że na parkiecie nie było Michała Kubiaka. Nieobecność naszego kapitana była spowodowana jednak urazem. Vital Heynen zapytany o to, co dokładnie dzieje się z naszym kapitanem nie był skoro do udzielenia konkretnych odpowiedzi. Belgijski szkoleniowiec nawet nie zdradził, czy kontuzja Kubiaka jest poważna. Selekcjoner powiedział jedynie, iż są to problemy "natury fizycznej".

Projekt bez tytułu (81)
19.03.2022 07:42 Vital Heynen pożegna się z reprezentacją Polski? Niepokojące słowa trenera

Vital Heynen jest już z kadrą w Tokio, gdzie przygotowuje polskich siatkarzy do startu na igrzyskach olimpijskich. Belgijski szkoleniowiec zapowiedział, że zbliżającą się impreza będzie końcem pewnego cyklu i być może pożegna się z reprezentacją Polski. Kluczowe decyzje mają zapaść po igrzyskach.Vital Heynen razem z reprezentacją Polski siatkarzy celuje w medal igrzysk olimpijskich w TokioBelgijski szkoleniowiec poprowadził już Biało-Czerwonych do złota mistrzostw świata, a także medali mistrzostw Europy, Ligi Narodów i Pucharu ŚwiataSelekcjoner kadry wyznał, że być może po igrzyskach rozstanie się z reprezentacją PolskiVital Heynen staje przed najtrudniejszym wyzwaniem, od kiedy prowadzi reprezentację Polki. W sobotę nasi siatkarze od meczu z Iranem rozpoczną swój marsz o długo wyczekiwany medal igrzysk olimpijskich.Pod wodzą belgijskiego szkoleniowca Biało-Czerwoni wyrośli na jednych z faworytów turnieju w Tokio. Polacy są aktualnymi mistrzami świata, a do tego w czerwcu zajęli drugie miejsce w Lidze Narodów, gdzie przegrali w finale z Brazylijczykami.

Vital Heynen selekcjoner reprezentacji Polski w siatkówce
19.03.2022 07:42 Vital Heynen zdradził, w jakiej formie są polscy siatkarze przed igrzyskami

Vital Heynen w rozmowie z kanałem “Polska Siatkówka” opowiedział o przygotowaniach naszej kadry do pierwszego meczu na igrzyskach olimpijskich. Polacy już w najbliższą sobotę zagrają z Iranem. Przed turniejem w szeregach naszej drużyny pojawił się nietypowy problem. Jak wyznał Heynen, “Biało-Czerwoni” wciąż nie zdołali się przystosować do warunków panujących w Japonii.Vital Heynen przekazał kibicom najnowsze wiadomości z obozu polskich siaTkarzySelekcjoner zdradził, w jakiej formie są "Biało-Czerwoni" przed startem turnieju olimpijskiegoPolacy muszą poradzić sobie z nietypowym problemem, a mianowicie zmianą strefy czasowejVital Heynen przekazał kibicom najnowsze wieści z obozu reprezentacji Polskich siatkarzy. Selekcjoner przyznał, że naszym zawodnikom doskwiera zmiana strefy czasowej. Dla niektórych jest to dosyć uciążliwy problem.

Vital Heynen
19.03.2022 07:42 Vital Heynen wskazał najlepszą siódemkę zawodników, z którymi miał okazję pracować

Vital Heynen rozmawiał z oficjalnym kanałem CEV i został poproszony o wskazanie siódemki najlepszych siatkarzy, z którymi miał okazję pracować. Co ciekawe selekcjoner reprezentacji Polski wymienił tylko jednego Polaka, ale wybór akurat tego zawodnika nie może dziwić. Vital Heynen wybrał najlepszą siódemkę zawodników, z którymi pracowałW tym gronie znalazł się tylko jeden PolakBelg wybrał Michała Kubiaka, którego nazwał kapitanem przez duże "K"Reprezentacja Polski w siatkówce na igrzyskach olimpijskich w Tokio powalczy u upragniony medal olimpijski, który po raz ostatni nasi siatkarzy wywalczyli w 1976 roku na olimpiadzie w Montrealu. Zespół rzecz jasna poprowadzi Vital Heynen. Nasz selekcjoner był ostatnio gościem na oficjalnym kanale CEV, gdzie został poproszony o wybranie najlepszej siódemki zawodników, z którymi przyszło mu pracować. Belg jednak nie ograniczył się tylko do wyboru umiejętności, ale wziął także pod uwagę fakt, czego nauczyli go poszczególni gracze.

Projekt bez tytułu (51)
19.03.2022 07:41 Vital Heynen miał dylemat przed igrzyskami w Tokio. Teraz zdradził szczegóły

Reprezentacja Polski siatkarzy jest już w Japonii, gdzie szykuje się do startu na igrzyskach olimpijskich. Ostateczny skład Biało-Czerwonych poznaliśmy po finale Ligi Narodów, a największą niewiadomą była obsada pozycji libero. Vital Heynen zdradził jak wyglądy szczegóły jego wyboru pomiędzy Pawłem Zatorskim a Damianem Wojtaszkiem.Reprezentacja Polski siatkarzy już za niewiele ponad tydzień rozpocznie walkę o medal igrzysk olimpijskichTrener Vital Heynen wyjawił szczegóły wyboru ostatecznego składu kadry olimpijskiejBelgijski szkoleniowiec największy dylemat miał przy obsadzie pozycji liberoReprezentacja Polski Siatkarzy jak burza szła przez tegoroczną edycję Ligi Nardów. Biało-Czerwoni ostatecznie zajęli w niej drugie miejsce, ale w tym roku Vital Heynen potraktował te rozgrywki jako przegląd wojsk przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio.Po fazie zasadniczej poznaliśmy niemal całą kadrę, która będzie walczyć o medale w Tokio. Jedyną niewiadomą pozostała obsada pozycji libero, a o miejsce w składzie walczyli Paweł Zatorski i Damian Wojtaszek. Belgijski szkoleniowiec po turnieju finałowym zdecydował, że na turniej zabiera tego pierwszego.

Michał Kubiak
19.03.2022 07:41 Michał Kubiak nagle zszedł z boiska.Vital Heynen tłumaczy: “zakręciło mu się w głowie”

Michał Kubiak w trakcie pierwszego seta niedzielnego meczu z Egiptem zszedł nagle z boiska i udał się do szatni. Kibice z zaniepokojeniem obserwowali całą sytuację. Pojawiła się obawa, że kapitan naszej kadry doznał kontuzji tuż przed igrzyskami olimpijskimi. Selekcjoner Vital Heynen przekazał, że zawodnik był na szczęście tylko chwilowo niedysponowany. Polacy na zakończenie Memoriału Wagnera pokonali 3:0 reprezentację EgiptuW pierwszym secie boisku musiał nagle opuścić Michał Kubiak. Kapitan naszej kadry zszedł prosto do szatniVital Heynen wytłumaczył po meczu, co stało się przyjmującemu i uspokoił zmartwionych kibicówMichał Kubiak mocno nastraszył wszystkich kibiców w trakcie niedzielnego meczu z Egiptem, który odbył się na zakończenie Memoriału Wagnera. Fani obawiali się, ze przyjmujący doznał kontuzji. Vital Heynen wyjaśnił, co się stało.

Projekt bez tytułu (22)
19.03.2022 07:41 Polacy zdeklasowali Azerbejdżan podczas Memoriału Huberta Wagnera

Reprezentacja Polskich siatkarzy w sobotę zmierzyła się z Azerbejdżanem w drugim meczu Memoriału Huberta Wagnera 2021. Biało-Czerwoni bez żadnych problemów pokonali niżej notowanych rywali 3:0. Nasi mistrzowie świata w niedzielę zakończą turniej, a już we wtorek wylecą do Japonii.Memoriał Huberta Wagnera 2021: Polacy wygrali z Azerbejdżanem 3:Biało-Czerwoni nie mieli żadnego problemu z pokonaniem dużo słabszych rywaliW niedzielę mistrzowie świata zmierzą się z Egiptem, a już we wtorek wylecą do TokioMemoriał Huberta Wagnera jest ostatnim sprawdzianem polskich siatkarzy przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio. W piątek podopieczni trenera Vitala Heynena bez problemu pokonali Norwegów 3:0, a w sobotę mierzyli się z dużo słabszą drużyną Azerbejdżanu.Od początku było widać różnicę klas, jaka dzieli oba zespoły. Dla zawodników z Azerbejdżanu spotkanie z mistrzami świata było być może najważniejszym wydarzeniem w ich sportowej karierze, ale widocznie brakowało im jakości i umiejętności.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER (15)
19.03.2022 07:40 Oto skład Polaków na finałowy pojedynek z Brazylią

Polscy siatkarze już dziś o godzinie 15:00 zmierzą się w wielkim finale Ligi Narodów z Brazylią. “Biało-Czerwoni” mają okazję do rewanżu za porażkę w fazie zasadniczej turnieju rozgrywanego w Rimini. Na kilka godzin przed meczem wiemy, w jakim składzie Polacy przystąpią do walki o końcowy triumf.Polscy siatkarze już dzisiaj zagrają w finale Ligi Narodów w Rimini“Biało-Czerwoni” zmierzą się z Brazylią, której kilka dni temu ulegli w fazie zasadniczej turnieju 0:3Wiemy, w jakim składzie nasi siatkarze przystąpią do rywalizacji z popularnymi “Canarinhos”Polscy siatkarze rozegrają dzisiaj najważniejszy mecz od wielu miesięcy. Podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z Brazylią w wielkim finale Ligi Narodów. Wiemy, jaką kadrę na ten mecz wybrał belgijski szkoleniowiec.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER (14)
19.03.2022 07:40 Kluczowy zawodnik nie wystąpi w meczu z Brazylią? Musiał nagle zejść z boiska

Reprezentacja Polski siatkarzy już dzisiaj o godzinie 15:00 stanie do walki o zwycięstwo w Lidze Narodów. Przeciwnikami “Biało-Czerwonych” będą Brazylijczycy. Na kilka godzin przed meczem wśród kibiców pojawiła się obawa, że w meczu tym nie zagra Jakub Kochanowski. Środkowy we wczorajszym meczu ze Słowenią musiał nagle opuścić boisko.Polscy siatkarze w sobotę pokonali Słowenię 3:0 w półfinale Ligi Narodów w RiminiJuż w pierwszym secie boisko niespodziewanie opuścił Jakub KochanowskiKibice obawiali się, że środkowy doznał kontuzji i nie wystąpi w finałowym starciu z BrazyliąW niedzielę asystent Vitala Heynena podał nowe informacje o stanie zdrowia zawodnikaReprezentacja Polski siatkarzy w walce o zwycięstwo w Lidze Narodów będzie osłabiona? Takie pytania gnębiły polskich kibiców, którzy zauważyli, że w półfinałowym meczu ze Słowenią szybko boisko opuścił Jakub Kochanowski. Vital Heynen zdradził, co się wydarzyło.

Reprezentacja Polski w siatkówce
19.03.2022 07:40 Gdzie obejrzeć finał Ligi Narodów pomiędzy Polską i Brazylią?

Polscy siatkarze już dzisiaj staną przed szansą wygrania Ligi Narodów rozgrywanej w Rimini. Na drodze do triumfu “Biało-Czerwonych” stoją już tylko Brazylijczycy. W fazie zasadniczej turnieju lepsi okazali się “Canarinhos”, którzy zwyciężyli z naszą drużyną 3:0. Podopieczni Vitala Heynena liczą na rewanż za tamtą porażkę.Polscy siatkarze w sobotę pokonali Słowenię 3:0 w półfinale Ligi Narodów i awansowali do wielkiego finału turniejuW walce o końcowy triumf “Biało-Czerwoni” zmierzą się w niedzielę z BrazyliąPodajemy, gdzie obejrzeć decydujące spotkanie z udziałem reprezentacji PolskiPolscy siatkarze w niedzielę o godzinie 15:00 rozpoczną walkę o zwycięstwo w Lidze Narodów. Po pokonaniu w półfinale Słowenii nasi reprezentanci w wielkim finale zmierzą się z Brazylią. Informujemy, gdzie obejrzeć wielki finał z udziałem Polaków.

Michał Kubiak
19.03.2022 07:40 Vital Heynen i Michał Kubiak skomentowali zwycięstwo ze Słowenią

Vital Heynen i Michał Kubiak skomentowali dzisiejsze zwycięstwo ze Słowenią w Lidze Narodów. Nasz selekcjoner i kapitan zdradzili, co pozwoliło im pokonać naszą ostatnią "zmorę". Obaj wskazali jeden element, który okazał się kluczowy, ale Polak podkreślił też, że to nie był "kosmiczny mecz" w wykonaniu naszej drużyny.Vital Heynen i Michał Kubiak zabrali głos po wygranej ze Słowenią Obaj wskazali, że kluczowe było złapanie rytmu w trudnych momentach Kapitan naszej kadry stwierdził, że Polakom trochę zabrakło do perfekcjiReprezentacja Polski pokonała dziś Słowenię w półfinale Ligi Narodów i jutro powalczy o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Mecz dla naszych siatkarzy był bardzo trudny, bowiem przeciwnik był z najwyższej półki. Wynik tego nie oddaje, ale "Biało-Czerwoni" mieli naprawdę trudną przeprawę. Po zakończeniu spotkania Vital Heynen wraz z Michałem Kubiakiem udzielili wywiadów, w trakcie których podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Obaj zwrócili uwagę, że najistotniejsze było złapanie odpowiedniego rytmu w każdym z setów, co można było dostrzec na parkiecie, gdyż Polacy dopiero po kilku akcjach wchodzili na odpowiedni poziom.

Projekt bez tytułu - 2021-06-26T113915.623
19.03.2022 07:40 To oni powalczą o finał Ligi Narodów. Vital Heynen ogłosił skład na Słowenię

Liga Narodów wchodzi w ostateczną fazę. W sobotę Polacy o miejsce w niedzielnym finale zagrają z niewygodną Słowenią. Vital Heynen przedstawił skład, który będzie miał okazję się zrewanżować za porażkę z początku czerwca. Belgijski szkoleniowiec postawił z drobnymi zmianami na tych samych zawodników, których zabierze na igrzyska olimpijskie.Liga Narodów w sobotę pozna finalistów tegorocznej edycjiVital Heynen przedstawił skład na półfinałowy skład ze SłoweniąBelgijski szkoleniowiec zabrał niemal ten sam skład, który powołał na igrzyska olimpijskieLiga Narodów w siatkówce mężczyzn zbliża się do końca tegorocznej edycji. W sobotę rozpoczyna się turniej Final Four. W półfinale zmierzą się Polacy ze Słoweńcami i Brazylijczycy z Francuzami.Biało-Czerwoni przez fazę zasadniczą szli jak burza. Wygrali 12 spotkań i ponieśli tylko trzy porażki, ale za to z każdym z pozostałych uczestników Final Four. Ze Słowenią było 1:3, z Brazylią 0:3, a z Francją na zakończenie fazy zasadniczej 2:3.

Projekt bez tytułu - 2021-06-22T131918.268
19.03.2022 07:40 Vital Heynen tłumaczy się z powołań na IO. “Chciałem być uczciwy wobec swoich graczy”

Vital Heynen w czwartek ogłosił nazwiska siatkarzy, którzy znaleźli się w kadrze na igrzyska olimpijskie w Tokio. Selekcjoner reprezentacji Polski zaskoczył wszystkich, że podał swoją decyzję jeszcze przed zakończeniem rozgrywek Ligi Narodów, w której “Biało-Czerwoni” wciąż mają szansę na zwycięstwo. Teraz Belg podał powody swojej decyzji. Vital Heynen w czwartek ogłosił skład reprezentacji Polski siatkarzy na igrzyska olimpijskie w TokioDla wielu komunikat selekcjonera w takim momencie był wielkim zaskoczeniemHeynen w rozmowie z WP SportoweFakty zdradził powody swojej decyzjiVital Heynen zaskoczył kibiców i ogłosił skład siatkarskiej kadry na igrzyska w Tokio jeszcze przed zakończeniem rywalizacji w Lidze Narodów. Belgijski szkoleniowiec w rozmowie z WP SportoweFakty wytłumaczył, dlaczego postanowił ogłosić zawodnikom swoją decyzję w takim momencie.

Vital Heynen
19.03.2022 07:40 Vital Heynen podał skład na igrzyska olimpijskie. Nie wiadomo jeszcze tylko, co z jedną pozycją

Już za niespełna miesiąc wystartują letnie igrzyska olimpijskie w Tokio. Rzecz jasna w turnieju siatkarzy weźmie udział reprezentacja Polski. Vital Heynen po dotychczasowych meczach Ligi Narodów jest już niemal pewny składu, dlatego Belg ogłosił, kto znajdzie się w składzie na olimpiadę. Selekcjoner pozostawił tylko jedną niewiadomą odnośnie pozycji libero. Vital Heynen podał niemal cały skład na igrzyska olimpijskie Wielkim wygranym powołań jest niewątpliwie Kamil SemeniukNadal nie wiadomo, który z libero otrzyma bilet do TokioReprezentacja Polski ma jeszcze do rozegrania dwa mecze w Lidze Narodów. Nasi siatkarze dostali się do final four turnieju, mimo porażki w ostatnim spotkaniu z reprezentacją Francji, o której szerzej pisaliśmy dla Was tutaj. "Biało-Czerwoni" wciąż pozostają jednym z faworytów rozgrywek, choć na dobrą sprawę każdy na tym etapie ma takie same szanse na końcowy triumf. Dotychczasowe potyczki naszej kadry dały Vitalowi Heynenowi niemal wszystkie odpowiedzi, dlatego selekcjoner postanowił ogłosić skład, który pojedzie na igrzyska olimpijskie w Tokio.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTERvh1
19.03.2022 07:40 Polska przegrywa z Francją 2:3 na zakończenie fazy zasadniczej Ligi Narodów

Polscy siatkarze w środę zakończyli zmagania w rundzie zasadniczej Ligi Narodów. Pewni awansu do półfinału zmierzyli się ze wciąż walczącą o grę w kolejnej rundzie Francją. "Biało-Czerwoni" po pięciosetowym boju musieli uznać jednak wyższość rywali. Polscy siatkarze rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej Ligi NarodówPodopieczni Vitala Heynana, którzy są już pewni awansu do półfinału, zmierzyli się z wciąż walczącą o promocję FrancjąPo pięciosetowym boju niestety lepsi okazali się reprezentacji FrancjiPolscy siatkarze zakończyli grę w rundzie zasadniczej Ligi Narodów. Ostatnim rywalem naszych zawodników była Francja, która do ostatniej kolejki walczyła o awans do półfinałów. "Trójkolorowi" osiągnęli swój cel i wygrali 3:2.